
Al heel jong begonnen
“Op mijn 18e verjaardag heb ik mijn ingeschreven bij de KvK. Ik kende Vanessa toen nog niet. We hebben elkaar ontmoet tijdens onze studie.” Vanessa werkte toen bij de Hema en zag hoe Maarten met zijn hobby zijn geld verdiende.
In de loop van de jaren in SYS ontstaan en zijn de twee bedrijven hierin samengevoegd. “Met Ups en Downs, altijd terug koppelen wat wel en niet werkt en deze verbeterpunten ook echt toepassen, staan we waar we nu staan.”
Een bedrijf met je partner is een uitdaging!
” Er staat een behoorlijke druk op je reactie als je ook samen een bedrijf moet runnen. Wij zijn totaal verschillend en liggen daarom ook nog wel eens met elkaar in de clinch. Maar ik denk dat het heel erg belangrijk is om jezelf en je partner goed te kennen zodat je weet wat je eigen valkuilen en die van je partner zijn.”
De afgelopen jaren hebben Maarten en Vanessa beide hard gewerkt aan hun persoonlijke ontwikkeling. Om het tot een succes te maken moet je met elkaar in gesprek en bewust zijn van elkaar.
“Het grote voordeel is dat je altijd iemand hebt om te kunnen sparren. De interesses, doelen en ambities liggen heel erg op één lijn. Het gevaar is echter dat je niet kunt stoppen. Het altijd maar doorgaan en geen andere gespreksstof meer hebben dan het bedrijf.”
Buddy's
“Om onszelf scherp te houden hebben we al wel 20 buddy’s versleten. Het is moeilijk om een goede buddy te vinden. Hij of zijn moet op hetzelfde level zitten en beide moet je tegelijk groeien of je neemt afscheid.”
Daarnaast hebben Maarten & Vanessa een coach. Iemand die 10 stappen verder is dan zij zelf. Waar je je dus ook echt aan kunt optrekken en waar je ook écht iets aan hebt. “De grootste stappen maak je als de committent ook groot is. Hiervoor is het nodig dat je soms grote bedragen neerlegt.”

Het bedrijf SYS
“Wij bieden een heel pakket rondom je website. We geven je alles om online te kunnen werken. Het is alles in één!”
- We delen kennis en strategieën om je website optimaal neer te zetten
- Online trainingen tools: hoe je dit het beste kunt aanpakken
- We geven je alle tools om een website te bouwen of alleen een sales pagina op te zetten
- Alle techniek achter de schermen regelen wij voor je, geen zorgen over updates of plugins
- Er is een online community die heel behulpzaam is
- Elke maand geven we webinars met nieuwe tips en punten waar je aan kunt denken
- We organiseren challenges om zo het beste uit je te halen
- Alle hulp die jij nodig bent!
- Automatiseren! We zorgen ervoor dat de website het werkt voor je doet
Je hoeft nooit meer over te stappen omdat je gegroeid bent. Wij groeien met je mee.
De laatste 15 minuten van de video beantwoord Maarten veel vragen van luisteraars. Ga hier opnieuw naar de video.